Kariéra

V Charitě Opava pracuje více než 280 zaměstnanců. Máme široký záběr činností, a proto u nás pracují zaměstnanci na  různých pracovních místech: zdravotní sestry, sociální pracovníci, pracovníci v sociálních službách, administrativní pracovníci, provozní pracovníci, dělníci …
Více než polovinu našich zaměstnanců tvoří lidé se zdravotním postižením. Ti nacházejí uplatnění hlavně v našich chráněných dílnách.

Máte-li zájem pracovat v Charitě Opava a volné pracovní místo, o které máte zájem, zde není, nevadí -  pošlete nám vyplněný dotazník pro zájemce o zaměstnání. Jakmile se vhodné pracovní místo pro Vás objeví, budeme Vás kontaktovat. 
Vyplněný dotazník můžete zaslat e-mailem na personalni@charitaopava.cz nebo poštou na adresu: Charita Opava - personální úsek, Přemyslovců 26, 747 07 Opava-Jaktař.

Volná místa:

Občanská poradna hledá psychologa či manželského nebo rodinného poradce na poloviční i celý úvazek. Uzávěrka přihlášek je 6. června 2024.

Novou kolegyni či kolegu hledá Chráněné a podporované bydlení pro duševně nemocné. Uzávěrka výběrového řížení je 16. června 2024.

 

Děkujeme partnerům