Vítězná tříkrálová fota jsou vybrána. Podívejte se na všechny snímky a zahrajte si na členy komise

23.01.2019 - Celkem 110 fotografií, tedy téměř o třicet více než loni, jste poslali do soutěže „O nejkrásnější tříkrálové foto nebo selfie“, pořádané Charitou Opava společně s týdeníkem REGION OPAVSKO. O to těžší bylo rozhodování tříčlenné komise, která musela ve středu 23. ledna ze všech snímků vybrat pouhé tři nejlepší. Oceněných snímků je proto nakonec pět.

Komise rozhodovala stejně jako loni ve složení redaktorka týdeníku REGION OPAVSKO Tereza Piskořová, charitní dobrovolník a fotograf Vladimír Herman a radní Charity Opava Jan Petkov. Náročný výběr probíhal nejprve vyřazovacím způsobem, aby posléze porotci snímkům, které se dostaly do finále, udělovali určitý počet bodů.

Prozradit zatím můžeme pouze to, že výsledky byly díky kvalitě finálových snímků velmi těsné. Porota ale nakonec jednohlasně udělila jedno první, dvě druhé a jedno třetí místo, přičemž další ze snímků nad rámec ocenila čestným uznáním.

Na jména vítězů si ale ještě budeme muset několik dnů počkat – vyhlášena budou ve středu 30. ledna na setkání Tříkrálových koledníků v opavském kině Mír, kde bude vyhodnocena také soutěž o nejlepšího tříkrálového spisovatele, a kde se rovněž odehraje očekávané losování soutěže o chytré mobilní telefony. Vítězné snímky také přinese následné vydání týdeníku REGION OPAVSKO.

Do té doby si můžete roli člena komise vyzkoušet sami: kterou z fotografií byste v roli člena komise vybrali Vy? Trefíte se do oficiálních výsledků? Podívejte se na všechny došlé fotografie, mezi nimiž možná najdete i tu svoji:

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Děkujeme partnerům